Lechpak
Witamy...

Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest szeroko rozumiana produkcja opakowań tekturowych. Naszym celem jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań, które spełniają ich wymagania.

Wielkogabarytowe kartony zbiorcze, pudła klapowe, pudełka fasonowe z tektury falistej - to tylko część asortymentu jaką oferujemy. Nadruk na opakowaniach wykonujemy w technice fleksograficznej.
Aktualnie znajdujesz się na: P.P.H.U. Lechpak Oferta Opakowania tekturowe
Opakowania tekturowe


Lechpak to przedsiębiorstwo działające na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Najwięcej odbiorców mamy z okolic Elbląga oraz Olsztyna. Jesteśmy producentem opakowań tekturowych. Największą zaletą tego rodzaju opakowań jest lekkość, niski koszt oraz duża wytrzymałość, pozwalająca zachować wszystkie cechy produktów podczas transportu i dystrybucji.

Nasza firma oferuje szeroki zakres opakowań, znajdą Państwo u nas:

Realizujemy zamówienia z katalogu FEFCO oraz indywidualne zlecenia.

ZAPOZNAJ SIĘ Z KATALOGIEM FEFCO

Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych produktów:ZOBACZ NASZE PRODUKTY

Więcej informacji na temat tektury wykorzystywanej do produkcji opakowań znajdą Państwo w zakładce:TEKTURA

Do produkcji stosuje się tekturę 3- i 5-warstwową oraz tekturę litą (kombinacje fal B,C,E,BC,BE).
Wykorzystujemy ten półprodukt w gramaturach 340-910g/m2, w kolorze szarym lub bieloną w zależności od potrzeb odbiorcy.
tekturowe.jpg, 27kB

Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż, naszymi Klientami są zarówno firmy meblarskie, spożywcze czy produkujące elektronikę. Opakowanie tekturowe naszej produkcji mają szerokie i uniwersalne zastosowanie.

Jako producent stawiamy na jakość, nie tylko opakowań ale również transportu. Starannie przygotowujemy każdą partię towaru: opakowania układane są na paletach, następnie spięte taśmami PP. Opakowanie kartonowe dodatkowo zabezpieczamy kątownikami oraz owijamy stretchem, aby do naszych Odbiorców dotarły w nienaruszonym stanie.

Nasze wieloletnie doświadczenie jako producent opakowań pomaga nam w spełnianiu oczekiwań najbardziej wymagających Odbiorców.

Obsługujemy Klientów nie tylko z Elbląga czy Olsztyna, ale także z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do współpracy.

W naszej Firmie stawiamy na jakość, nie tylko opakowań ale również transportu.
Starannie przygotowujemy każdą partię.

paczka.jpg, 7,1kB

 

Opakowania z tektury falistej nie służą do bezpośredniego kontaktu z żywnością.Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus